Fizikai, segéd, betanított munka

Törökbálintra telephelyi kisegítő munkatársat keresünk azonnali kezdéssel

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Törökbálint
Fizetés: Nettó 200000 - 200000 / hónap
2019. 05. 21. 11:04

Tegyél valamit Te is a környezetvédelemért, nálunk megteheted!

Nálunk dolgozva hozzájárulsz ahhoz, hogy a hulladékká vált élelmiszerek ne a csatornákat szennyezzék, hanem biogázüzemben elektromos áramként hasznosuljanak újra!

Feladatok:

  • Ételhulladék, használt sütőolaj és lejárt szavatosságú élelmiszer begyűjtésével foglalkozó telephelyünkön takarítási munkák elvégzése,
  • a tárolóedények alagútmosóban való tisztítása;
  • gépjárművezető kollégák munkájának támogatása,
  • a hulladék továbbszállításra való előkészítése,
  • egyéb felmerülő eseti feladat, külön utasítás alapján.

Elvárások:

  • A munka külön képesítést nem igényel, ugyanakkor előnyt jelent ha van targoncavezetői képesítésed, mert hasznát tudnád venni nálunk. (Ha nincs, de megbízhatónak, lelkesnek és kitartónak találunk, akkor tanulmányi szerződéssel hozzá tudunk segíteni egy ilyen képesítéshez.)

Amit kínálunk:

Mindezért az alábbiakat nyújtjuk kezdéskor:

  • dinamikusan növekvő munkabér, jelenleg kezdőbér minimum netto 200.000 Ft/hó;
  • hétfőtől péntekig tartó munkarend, de ha bérkiegészítésre van szükséged alkalmanként vállalhatsz hétvégén is feladatot;
  • munkaidő 7-16 óra között;
  •  bejelentett munka;
  • bejárási támogatás;
  • térítésmentes munkaruha;
  • ha számíthatunk rád, akkor te is számíthatsz ránk: stabil munkahelyed lesz egy fejlődő cégnél.

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése