Kereskedelem, értékesítés

Diósdi irodánkba ügyfél kapcsolattartó munkatársat keresünk

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Diósd
2019. 05. 27. 14:27

*** MUNKA LEHETŐSÉG!***

Ha szeretsz emberekkel foglalkozni, jó a kommunikációs képességed, akkor nálunk a helyed!

Cégünk üzemanyag kereskedelemmel, üzemanyagkutak telepítésével foglalkozik és ügyfélkapcsolattartó munkakörbe Téged keresünk a diósdi irodánkba.

Előnyt jelent, ha hasonló területen, értékesítésben szereztél már tapasztalatot, de szívesen látunk akkor is, ha céltudatos pályakezdő vagy.

Feladatok:

Feladataid lesznek:

  • telefonos kapcsolattartás meglévő és új ügyfelekkel
  • értékesítési feladatok ellátása
  • szolgáltatásaink, termékeink ismertetése

Elvárások:

Ilyennek képzelünk Téged:

  • nyitott, pörgős személyiség vagy
  • kiváló kapcsolatteremtő készséged van
  • képes vagy önálló, precíz, felelősségteljes munkavégzésre
  • jó kommunikációs képességed van szóban és írásban egyaránt
  • ismered az Office programokat
  • szereted a munkádat

Amit kínálunk:

Mi hosszútávon szeretnénk Veled dolgozni, ezért ezt kínáljuk:

  • bejelentett és biztos munkaháttér
  • fix fizetés és magas jutalék
  • teljes munkaidő, határozatlan időre
  • céges telefon
  • betanítás, folyamatos képzés (mi mindenre megtanítunk, hogy sikeres legyél!)
  • barátságos, jó hangulatú munkakörnyezet, mely jól megközelíthető autóval és tömegközlekedéssel is
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése