Szállítás, fuvarozás

Tehergépkocsi-vezető kollégát keresünk érdi és szőnyi telephelyünkre

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Érd
2019. 06. 05. 13:39

A West-Bridge Kft. az Illés Holding Zrt. nemzetközi cégcsoport tagjaként veszélyes áruk közúti szállítmányozását végzi. Büszkék vagyunk arra, hogy 2017-ben a top 100 hazai közúti fuvarozó cégből a 27. helyezést értük el.

Albérlet lehetőséget szükség esetén biztosítunk a telephely közelében!

Tevékenységünk számokban kifejezve:

  • több mint 7 000 000 futott kilométer szerte Európában
  • 71 db szerelvény, 7 üzletágban
  • közel 140 munkatárs mindennapi munkája
  • 700 ezer elszállított mennyiség
  • 22 ezer elvégzett fuvarfeladat
  • 4 600 000 000 forintos árbevétel
  • 28,7 liter/100 km fogyasztási átlag

Feladatok:

ÉRDI TELEPHELY:

  • A szállítási terület: Magyarországon belüli MOL kutakra
  • Alapbér + napidíj + üzemanyag megtakarítás
  • Napi bejárós munka, ami mindennapi otthon alvást jelent!! Nincs lehetőség bent aludni a szerelvényben!
  • Váltott műszak a 24 órán belül
  • 1-es műszak indulása: hajnali 3 órakor
  • 2-es műszak indulása: délután 2 órakor
  • 1-es műszak hétfőtől szombatig dolgozik, 2-es műszak hétfőtől péntekig VAGYIS két hetente van szombati munkavégzés
  • Átlagos napi munkaidő: 10-12 óra

SZŐNYI TELEPHELY:

  • A szállítási terület: Mosonmagyaróvár – Lobau, Strelice – Budapest, Lobau - M1-es vonalon, LUKOIL kutak
  • 1-es műszak indulása: kb. éjfél körül
  • 2-es műszak indulása: kb. dél körül

Elvárások:

  • C+E kategóriás jogosítvány
  • PÁV II
  • Nemzetközi és belföldi árufuvarozói igazolvány (GKI kártya) megléte
  • Minimum 2 év CE kategóriás tapasztalat

Előnyök:

  • ADR igazolvány (Amennyiben nincs, megszerzésében segíthetünk!)
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése