Mérnök, műszaki, villamossági

Műszaki előkészítő kollégát keresünk érdi munkahelyre

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Érd
2020. 01. 17. 16:21

Cégünk az ipari kapuk, rakodástechnika piacának vezető forgalmazója és szolgáltató cége.

Egy nagy múltú, tapasztalt cégcsoport tagjaként jelentős szerepet tölt be a hazai piacon.

Felső kategóriás termékeivel jelentős referenciákra tett szert a gazdasági élet meghatározó szereplőinél.

Magas szinten motivált, proaktív munkatársak, innovatív termékek és nagyon jó attitűd szükségesek a hosszú távú, folyamatos növekedéshez és a vevői igények legmagasabb szintű, gyors, professzionális kielégítéséhez.

Az értékesítés üzletág munkájának támogatásához keresünk új kolléganőket/kollégákat MŰSZAKI ELŐKÉSZÍTŐ pozícióba érdi adminisztratív munkahelyre.

Feladatok:

  • műszaki tartalmú ajánlatok kalkulációja, írása,
  • ajánlatok kiküldése angol nyelven is,
  • szerződések előkészítése, nyilvántartás vezetése,
  • kapcsolattartás a gyári (külföldi) kollégákkal,
  • műszaki dokumentációk összeállítása,
  • statisztikák készítése,
  • fuvarszervezés.

Elvárások:

  • legalább középfokú műszaki végzettség,
  • angol minimum középszintű nyelvtudás szóban és írásban,
  • pontos, precíz, gyors munkavégzés,
  • igényes, megoldás-orientált hozzáállás, proaktivitás,
  • MS Office felhasználói szintű ismerete.

Előnyök:

  • szakirányú felsőfokú műszaki végzettség (építész, -gépész, -villamosmérnök),
  • projektszemlélet

Amit kínálunk:

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése