Szerviztechnikus/gépkarbantartó állás Érden

Sentimento Kft.
Érd
2021. 02. 03.

Az érdi telephelyű SENTIMENTO KFT. Gépkarbantartó / Szerviztechnikus munkatársat keres, csapatunk bővülése miatt.

Főleg gyógyszer, vegyi - és élelmiszeripar területén dolgozunk, standard és egyedi igény szerint, Gépek tervezésével, forgalmazásával, gyártásával, karbantartásával, javításával, telepítésével foglalkozunk.

Feladatok

  • cég profiljába tartozó berendezések tervszerű műszaki karbantartása
  • gépek mechanikus hibáinak feltárása, helyszíni vagy telephelyi javítása
  • alkatrészcsere, tesztelés, ismételt üzembe helyezés
  • cég által kifejlesztett egyedi berendezések szerelése, telepítése
  • gépelemek, szerkezetek, berendezések alakítása, lakatos munkák
  • kötések készítése, szerelése, bontása, hegesztési munkák
  • telephelyen kívüli munkavégzés
  • az elvégzett feladatok adminisztrációja
  • tervezési területtel való szoros együttműködés
  • esetenkénti áru és alkatrész beszerzés
  • finommechanikai gépszerkezet, gépegység általános állapotát felmérni, alapvető hibákat megállapítani
  • általános alapműveleteket végezni a (szerelni, cserélni, javítani, karbantartani, beállítani) finommechanikai hajtásokon
  • villamos alapméréseket végezni (egyen és váltakozó áramú áramkörben feszültség, áramerősség, ellenállás, frekvencia, fázissorrend)
  • műszaki vizsgálatokat, minőségellenőrzést végezni
  • villamos alapméréseket végez;

Elvárások

  • minimum középfokú szakirányú végzettség
  • finommechanikai gépszerelési ismeretek
  • számítógépes és villanyszerelői alapismeretek
  • alapos, precíz, pontos, önálló munkavégzés
  • gyakorlatias gondolkodásmód, megoldásközpontú szemlélet
  • B kategóriás jogosítvány
  • minimum 1-3 év gyakorlat

Előnyök

  • AVI hegesztői szakvizsga
  • ATEX vizsga
  • hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Érdhez közeli lakcím

Amit kínálunk

  • részvétel egy jól szervezett, dinamikusan fejlődő vállalkozásban
  • versenyképes fizetés
  • hosszú távú, biztos munkalehetőség, stabil háttér
  • színvonalasmunkafeltételek, munkaruházat és védőfelszerelés is biztosított
  • tervezhető munkaidő, rugalmas beosztás
  • lehetőség a szakmai fejlődésre (képzések, szakmai oktatások támogatása)
  • kutatás- és fejlesztési pályázatokban való részvétel
  • céges rendezvények, csapatépítő programok

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!